Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Stará Boleslav

Rozvoz květin Stará Boleslav

Žije vaše milá nebo pracuje ve městě Stará Boleslav? A vy jste právě na cestách nebo na pánské jízdě? Dejte o sobě vědět pestrou kyticí. Ještě dnes ji doručíme po celé Staré Boleslavi a už za několik málo hodin ji může obdarovaná držet v náručí.

Pokud nevíte jakou kytici vybrat, my vám rádi pomůžeme a poradíme s výběrem. Kytice ve Staré Boleslavi rozvážíme už 15 let. Takže o květinách něco víme. A k objednávce můžete přidat láhev sektu nebo luxusní bonboniéru pro zvýšení efektu.

Rozvoz květin Stará Boleslav a okolí

Pestré květiny pro vás každé ráno vybíráme přímo u dodavatelů. Můžete si proto být jisti, že je vždy doručíme zaručeně čerstvé.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Staré Boleslavi i do všech měst a vesnic v okolí, jako například Nový Vestec, Káraný, Záryby, Křenek, Borek, Lhota, Otradovice, Sojovice, Podbrahy a Skorkov.

Příjezd našeho řidiče s květinovým darem si můžete objednat na kterýkoli den v čase od 8:00 hod. do 20:00 hod. V pracovní dny vás to bude stát 195 Kč a v sobotu, neděli a ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Stará Boleslav?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Celkově bylo objednáni květin a platba velmi rychlá

- skvělé rychlé doručení
- perfektní domluva
- skvělá cena

SmallCars.cz 8.7.2019

Můžete si určit přibližný čas doby předání kytice a ta doba je skutečně dodržena

Sagal 3.7.2019

Skvely rozvoz kvetin, naprosta spokojenost.

- Rychlost
- Pratelsky pristup
- Cerstve a krasne kvetiny

Ověřený zákazník 30.6.2019