Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč = ZDARMA doručení

Sezóna svateb je tu, co takhle přírodní svatba?

15.07.2022 | Dana Rohová

Přírodní svatba s luční kyticí | KvětinyOnline

Příjemné letní počasí je jako stvořené pro svatební veselí, mnohé páry to vědí a vybírají datum svatby v některém z letních měsíců. Říci si ano je pro snoubence velkou životní změnou a okamžikem, na který budou dlouhá léta vzpomínat, tak proč tu chvíli strávit mezi čtyřmi stěnami?

Kdo má rád přírodu, obdivuje její krásy a zároveň touží po originální a nevšední svatbě, ten může vsadit na přírodní svatbu. Jen si představte, že v ruce máte extravagantní kytici a svoje ano vyslovíte za šumění listů, zpěvu ptáků, zurčení potůčku a šplouchání vody.

Obřad se stejně jako hostina může odehrávat pod širým nebem, jako stvořené jsou pro to různé farmy, stodoly, louky. Pro případ nepříznivého počasí můžete mít po ruce altánky nebo party stany, případně prostory uvnitř budovy.

Přírodní svatba a výzdoba

Svatba v přírodě je moderní a vyhledávanou záležitostí, která slibuje pocit volnosti, svobody, něžnosti, krásy a romantiky. Proč řešit honosnou výzdoby, když příroda sama o sobě je inspirativní a jedinečná? A v případě, že svatební kytice je uvázána ve stylu boho, bude zážitek z obřadu dokonalý.

V přírodním duchu by se měla nést i svatební výzdoba, není ale třeba vymýšlet žádné složitosti. Využijte přitom vše, co příroda nabízí. Kvetou levandule? Pokud vám voní, není nic krásnějšího než snítky položit na slavnostní tabuli.

S naaranžovanými květy báječně vypadají i dřevěné bedýnky, pergolu mohou lemovat žárovičky, večer, když se setmí, se o příjemnou atmosféru postarají lucerničky.

Víte, že k přírodním dekoracím se hodí doplňky jako juta, jutové stuhy, pytlovina, dřevo, režné doplňky, krajka, skleněné dekorace a různé provázky?

Všechny dekorace by se měly nést v přírodních barvách jako hnědá, latté, bílá, žlutá, režná a zelená, doplnit je mohou barvy v pastelových tónech. Krásně vypadá a romanticky působí i kombinace bílé s růžovou nebo fialkovou.

Dominovat by dekoracím měly materiály jako dřevo, kov a sklo, vsadit můžete i na proutěné košíky s ovocem a sklenice omotané provázkem. Fantazii se meze nekladou, jen dekorace přizpůsobte aktuálnímu ročnímu období.

Náš tip: Překvapte své blízké a objednejte kvetiny online s láskou a péčí z našeho květinářství. My se postaráme o její přípravu a rozvezeme ji po celé České republice, včetně měst jako Ústí nad Labem nebo Brno, a to i ještě dnes.

Jaká svatební kytice se hodí k přírodní svatbě?

Svatební kytici by nevěsty měly sladit s celkovou svatební výzdobou i svatebními šaty. Pro svatbu v přírodním stylu se hodí jednoduché šaty z přírodních materiálů, které dýchají a poskytují volnost. Nejsou nijak přehnaně zdobené, klidně mohou být v pase ozdobené opaskem, pěkně vypadá i krajka.

Pánové mohou vsadit na plátěnou košili s kalhotami z přírodního materiálu a na krku mít dřevěného motýlka. Samozřejmostí by měla být pohodlná obuv.

No a s kyticí je to podobné. Měla by být jednoduchá, nápaditá a voňavá. Co takhle svatební kytice z lučního kvítí, zdobená bobulemi a travinami?

Náš tip na závěr: Květinami můžete ozdobit i svůj účes. Co takhle čelenka z květin, které jsou součástí svatební kytice? Nebo zapletený cop, do kterého vpletete drobné kvítky?

Měna
Jazyk