Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Buštěhrad

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Buštěhradu a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Buštěhrad je typickým zástupcem dnešní doby. Město se dynamicky rozrůstá, aby pojalo všechny, které unavil život ve velkoměstě a přitom se nechtějí tak úplně rozloučit s výhodami, které jeho blízkost nabízí. Jednou z nich je expresní doručování květin v Buštěhradu.

Do města Buštěhrad dovážíme květiny v řádu několika málo hodin. Děláme to tak již 15 let. Za tu dobu se naši spolehliví kurýři museli naučit spoustu nových názvů ulic, ale vy buďte v klidu. Svou práci zvládají dobře, takže snadno najdou i tu, na které chcete svůj květinový dar předat právě vy.

Rozvoz květin Buštěhrad a okolí

Vyberte si z více než 300 aranží a překvapte své nejbližší perfektní kyticí doručenou do Buštěhradu ještě dnes. Zdarma přidáme výživu pro rostliny aby květiny zůstaly co nejdéle v nejvyšší kvalitě.

Naše řidiče můžete spatřit při předání kytice nejen v Buštěhradu, ale také ve Stehelčevsi, Vrapicích, Zájezdu, Makotřasech, Lidicích, Čičovicích, Hřebči a všech dalších okolních městech a obcích.

Cena za dodání daru v pracovní dny je 99 Kč. V sobotu, neděli a státní svátky stojí tato služba 250 Kč. Sami si můžete zvolit v které části dne se má předání uskutečnit. Vybrat si můžete z časových pásem, která jsou v rozpětí 3 hod.


Nevyhovuje Vám Buštěhrad?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci