Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Buštěhrad a okolí

  • K doručení zítra po Buštěhradu a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Buštěhradu

Buštěhrad je typickým zástupcem dnešní doby. Město se dynamicky rozrůstá, aby pojalo všechny, které unavil život ve velkoměstě a přitom se nechtějí tak úplně rozloučit s výhodami, které jeho blízkost nabízí. Jednou z nich je expresní doručování květin v Buštěhradu.

Do města Buštěhrad dovážíme květiny v řádu několika málo hodin. Děláme to tak již 15 let. Za tu dobu se naši spolehliví kurýři museli naučit spoustu nových názvů ulic, ale vy buďte v klidu. Svou práci zvládají dobře, takže snadno najdou i tu, na které chcete svůj květinový dar předat právě vy.

Rozvoz květin Buštěhrad a okolí

Vyberte si z více než 300 aranží a překvapte své nejbližší perfektní kyticí doručenou do Buštěhradu ještě dnes. Zdarma přidáme výživu pro rostliny aby květiny zůstaly co nejdéle v nejvyšší kvalitě.

Naše řidiče můžete spatřit při předání kytice nejen v Buštěhradu, ale také ve Stehelčevsi, Vrapicích, Zájezdu, Makotřasech, Lidicích, Čičovicích, Hřebči a všech dalších okolních městech a obcích.

Sami si můžete zvolit v které části dne se má předání uskutečnit. Vybrat si můžete z časových pásem, která jsou v rozpětí 3 hod.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Buštěhrad?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk