Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Buštěhrad

Buštěhrad je typickým zástupcem dnešní doby. Město se dynamicky rozrůstá, aby pojalo všechny, které unavil život ve velkoměstě a přitom se nechtějí tak úplně rozloučit s výhodami, které jeho blízkost nabízí. Jednou z nich je expresní doručování květin v Buštěhradu.

Do města Buštěhrad dovážíme květiny v řádu několika málo hodin. Děláme to tak již 15 let. Za tu dobu se naši spolehliví kurýři museli naučit spoustu nových názvů ulic, ale vy buďte v klidu. Svou práci zvládají dobře, takže snadno najdou i tu, na které chcete svůj květinový dar předat právě vy.

Rozvoz květin Buštěhrad a okolí

Vyberte si z více než 300 aranží a překvapte své nejbližší perfektní kyticí doručenou do Buštěhradu ještě dnes. Zdarma přidáme výživu pro rostliny aby květiny zůstaly co nejdéle v nejvyšší kvalitě.

Naše řidiče můžete spatřit při předání kytice nejen v Buštěhradu, ale také ve Stehelčevsi, Vrapicích, Zájezdu, Makotřasech, Lidicích, Čičovicích, Hřebči a všech dalších okolních městech a obcích.

Cena za dodání daru v pracovní dny je 99 Kč. V sobotu, neděli a státní svátky stojí tato služba 250 Kč. Sami si můžete zvolit v které části dne se má předání uskutečnit. Vybrat si můžete z časových pásem, která jsou v rozpětí 3 hod.


Nevyhovuje Vám Buštěhrad?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci