Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Hodonín

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Hodoníně a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Co potěší více než pohled na krásné květiny? No přece nádherná kytice předaná kurýrem. Vykouzlete své milé úsměv na tváři pestrou květinou.

Vybírejte ze 100 připravených kytic

V našem e-shopu najdete připravené květiny s možností volby dle velikosti. Pro větší přehlednost jsme aranže uspořádali dle ceny, příležitosti a druhu. Je jen na vás, kterému pugétu dáte přednost. Pokud budete chtít, s výběrem vám rádi poradíme.

Květinová aranžmá rozvážíme v Hodoníně už 15 let. Za tu dobu jsme poznali, po čem srdce a oči místních žen touží. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Chcete objednávku přivést k dokonalosti? Přidejte balení sladkého Raffaella nebo láhev Bohemia sektu.

Rozvoz květin Hodonín a okolí

Naši řidiči předají vaši objednávku do rukou obdarované doma, v zaměstnání, ale klidně i na nečekaných místech jako jsou například restaurace či kadeřnictví.

Kurýři rozváží kytice po celém Hodoníně ale i do dalších měst a vesnic v okolí. Na vaše přání může kurýr předat pugét vám blízké osobě kdykoli během dne a to i v sobotu a neděli. Za tuto službu zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek je cena 250 Kč. Navíc si můžete zvolit i časové pásmo v rozpětí 3 hodin kdy má řidič zazvonit u jejich dveří.


Nevyhovuje Vám Hodonín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci