Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení Po-Pá 129 Kč

Rozvoz květin Hodonín a okolí

  • K doručení zítra po Hodoníně a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Hodoníně

Co potěší více než pohled na krásné květiny? No přece nádherná kytice předaná kurýrem. Vykouzlete své milé úsměv na tváři pestrou květinou.

Vybírejte ze 100 připravených kytic

V našem e-shopu najdete připravené květiny s možností volby dle velikosti. Pro větší přehlednost jsme aranže uspořádali dle ceny, příležitosti a druhu. Je jen na vás, kterému pugétu dáte přednost. Pokud budete chtít, s výběrem vám rádi poradíme.

Rozvoz květin Hodonín a okolí

Květinová aranžmá rozvážíme v Hodoníně už 15 let. Za tu dobu jsme poznali, po čem srdce a oči místních žen touží. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Chcete objednávku přivést k dokonalosti? Přidejte balení sladkého Raffaella nebo láhev Bohemia sektu.

Cena za rozvoz květin

Kurýři předají vaši objednávku do rukou obdarované doma, v zaměstnání, ale klidně i na nečekaných místech jako jsou například restaurace či kadeřnictví. K dispozici jsou od od pondělí do neděle. V objednávce si sami určíte časové pásmo v rozpětí 3 hod. během dne pro předání.

  • Cena za dovoz kytice je v pracovní dny 129 Kč.
  • V So, Ne a státní svátek zaplatíte 250 Kč.

Částky jsou paušální a platné v Hodoníně, blízkém okolí a celé ČR.

Doručení kytice o víkendu a státním svátku objednejte prosím co nejdříve, nejpozději však do 15:00 hod. poslední pracovní den.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Hodonín?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk