Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Vamberk a přilehlé okolí

  • Květiny doručíme po Vamberku a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Vamberk je známý ručně paličkovanou krajkou, která vám vezme dech na první dobrou. Jak by také ne, když se tu po staletí žilo z krajkářství, tkalcovství nebo obchodu se dřevem. Že tady už květiny nemají své místo? Omyl! Když je doručí náš kurýr, každý si je zamiluje. Stejně jako tu krajku.

Vamberk a rozvoz květin

V naší nabídce najdete více než 100 předpřipravených kytic, když vás žádná nezaujme, můžete si sestavit jinou kytici, případně si vybrat tu pravou podle příležitosti. Objednat si můžete kytici k narozeninám, svátku, promoci apod.

Jak rozvoz květin funguje?

Vy si vyberete kytici a další zboží, které chcete příjemci doručit. Může jít o sladké Raffaello, Bohemia Sekt nebo skleněnou vázu, zadáte kontaktní údaje toho, komu chcete kytici doručit, objednávku zaplatíte online platební kartou a zbytek je na nás.

  • Kytice doručujeme od pondělí do neděle 8,00-20,00 hod.
  • Čas příjezdu řidiče na adresu si určíte sami ve formuláři. Vybíráte si z časových zón v rozpětí tří hodin, například 14-17 hodin.
  • Cena za doručení je ve všední den 129 Kč, v sobotu, neděli a ve svátek si za dovoz účtujeme 250 Kč.

Vamberk není to pravé místo?

Pro nás žádný problém. Kytici doručíme po Vamberku i okolí. Jedinou podmínkou je, aby se místo nacházelo v ČR, jako například Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov...

Měna
Jazyk