Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč = ZDARMA doručení

Časté dotazy a odpovědi

Dívka a květiny patří k sobě.

Jak rychle kytice doručíte?

Rozvoz květin v Praze dokážeme zajistit do 2 hodin, po celé ČR do několika hodin.

Kam všude květiny dopravujete?

Dovoz zajišťujeme po Praze, Brně, Ostravě, Plzni a celé ČR na adresu, kterou zadáte. Klidně domů, do práce anebo třeba do kadeřnictví. Rozvoz květin do měst a vesnic České republiky zajišťujeme ji 15 let.

Je to anonymní?

Záleží na vás. Doručení kytice může být anonymní anebo můžeme přidat vaše jméno. Budeme respektovat vaše přání. Je jen na vás, jaký text uvedete na přání.

Jak kytici předáte?

Náš kurýr kytici předá vždy osobně, pokud je obdarovaná na uvedené adrese. V případě doručování na privátní adresu může telefonicky kontaktovat příjemkyni, zda bude v požadovaném čase na místě. Při rozvozu kytice do firmy kurýr nevolá a květiny doručí dle objednávky.

Budete mě ještě kontaktovat telefonicky?

Veškerou komunikaci řešíme e-mailem. Objednavatele, tedy vás, kontaktujeme telefonicky pouze v případě, že je problém s adresou, příjemce není k zastižení a je nutné problém hned řešit. V případě, že příjemce kytice řidič nezastihne, nechá květinový dar u kolegů nebo sousedů, pokud je to možné.

Jak zaplatím?

Objednávku můžete uhradit platební kartou, převodem, Apple Pay nebo Google Pay.

Je možné přidat ke kytici přání?

Ano a zdarma. Text napíšete ve formuláři při vyplňování údajů do kolonky „Text na vloženou kartičku“. Přání doručíme společně s kyticí.

Jsou květiny skutečně čerstvé?

Ano, vždy vážeme z čerstvých květin. Upřednostňujeme je před dříve dovezenými byť krásně nakvetlými. Takže se může stát, že doručená kytice není tak krásná jako na obrázku. Ale nebojte, do několika dní rostliny nakvetou do plné krásy a navíc kytice vydrží ve váze o to déle.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny vydrží ve váze průměrně jeden až dva týdny. Doba jejich trvanlivosti je závislá na péči, kterou jim věnujete, ale také třeba na umístění kytice. Detailnější info o trvanlivosti květin jsme pro vás sepsali v článku "Trvanlivá krása: jak dlouho květiny vydrží?".

V jaké kvalitě prodáváte květiny?

Námi prodávané kytice jsou uvázány z rostlin v kvalitě EX nebo A1.

Doručujete o víkendech a svátcích?

Ano, kytice rozvezeme i v sobotu, neděli a o svátcích. Výjimkou jsou vánoční svátky, kdy máme zavřeno a dále letní prázdniny. Objednávku s dodáním o víkendu je třeba zadat s předstihem nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod. před dnem dodání. Přesto doporučujeme ověřit naše možnosti e-mailovým dotazem.

Kolik stojí doručení kytice?

V pracovní dny v čase od 8 do 20 hodin zaplatíte za doručení 129 Kč nebo ZDARMA - při nákupu kytice od 1 200 Kč. O víkendu a ve státní svátky, případně v pracovní dny v čase od 20 do 8 hodin je cena za doručení 250 Kč nebo ZDARMA - při nákupu kytice od 1 200 Kč.

Zajišťujete donášku na obřad do krematoria nebo kostela?

Ano, kytici za Vás dodáme na smuteční obřad a předáme ji personálu s tím, aby ji vystavili u rakve. Aby nedošlo k chybě a vše bylo perfektní, je třeba zadat více informací. Proto vás poprosíme, přečtěte si článek s pokyny pro objednání.

Dáte mi vědět, že jste kytici doručili?

Ano, vždy vám zašleme potvrzení o doručení na e-mail, stejně jako potvrzení o uhrazení platby a případné další informace.

Jsou informace z objednávky u vás v bezpečí?

Ano jsou a neustále pracujeme na zlepšení jejich bezpečnosti v souladu s nařízením GDPR.

Opatření v době Covid 19

Naši řidiči mají při předání zakrytý obličej a auto desinfikují alespoň jednou denně. V případě Vašeho požadavku na zvýšenou ochranu obdarované osoby napište pokyny pro předání ve fromuláři do pole "Instrukce pro nás". Např.: "Kytici nechte u branky a zavolejte obdarované. Ona si ji pak vyzvedne."

Získám heslo do účtu, pokud ho zapomenu?

Ano, na stránce "Zapomněl(-a) jsem heslo" zadáte svůj e-mail a my vám odešleme nové heslo, které si změníte.

Měna
Jazyk