Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Zlín

Rozvoz květin Zlín

Je vaše milá ve Zlíně? Překvapte ji a udělejte jí radost krásnými květinami. Ještě dnes je doručíme po celém městě a okolí. Dojem z kytice umocníte přiložením láhve Bohemia sektu nebo prémiovou bonboniérou Raffaello.

Vybírat můžete z více než 300 květin. Ve Zlíně rozvážíme kytice už 15 let a za tu dobu jsme poznali touhy místních žen. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma také přidáme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Zlín a okolí

Překvapte svou nejmilejší, ať už je to přítelkyně, máma nebo babička, a potěšte ji pestrou kyticí. Náš kurýr zajistí její doručení domů, do práce i kamkoliv jinam do rukou obdarované.

Květiny dovážíme po celém Zlíně a dále do Tečovic, Sazovic, Březnice, Karlovic, Kudlova, Bohuslavic u Zlína, Lhoty, Oldřichovic, Pohořelic, Želechovice nad Březnicí, Jaroslavic, Kudlova i dalších okolních měst a vesnic.

Předání vašeho daru si můžete objednat od 8:00 hod. do 20:00 hod. v časových pásmech po 3 hodinách. Cena za dodání je v pracovní dny 195 Kč a v sobotu, neděli a ve svátek 350 Kč. Objednávku uhradíte platební kartou nebo převodem.

Nevyhovuje Vám Zlín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Objednáno večer, doručeno dopoledne, doma spokojenost doteď. (cca 10dni) Budu opakovat.

Jindřích 29.9.2019

- Objednávám internetem spokojenost nadmíru
- Rychlost, přesnost
- Kvalitní práce a služby

Anett 27.9.2019

- nakúpila som krásnu kytku a mohla som ju poslať milovanej osobe, hoci sme stovky kilometrov od seba, kytka prišla krásna, čerstvá, urobila obrovskú radost

Milka 24.9.2019