Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Zlín

Rozvoz květin Zlín

Překvapte svoji milou a udělejte jí radost krásnou kyticí. Ještě dnes květiny doručíme ve Zlíně a okolí. Dojem z pugétu umocníte přiložením láhve Bohemia sektu nebo prémiovou bonboniérou Raffaello.

Ve Zlíně rozvážíme kytice už 15 let a za tu dobu jsme poznali touhy místních žen. Vybírat můžete z více než 300 květin. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma také přidáme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Zlín a okolí

Překvapte svou nejmilejší, ať už je to přítelkyně, máma nebo babička. Náš kurýr zajistí doručení květin domů, do práce i kamkoliv jinam do rukou obdarované.

Květiny dovážíme po celém Zlíně a dále do Tečovic, Sazovic, Březnice, Karlovic, Kudlova, Bohuslavic u Zlína, Lhoty, Oldřichovic, Pohořelic, Želechovice nad Březnicí, Jaroslavic, Kudlova i dalších okolních měst a vesnic.

Předání vašeho daru si můžete objednat od 8:00 hod. do 20:00 hod. v časových pásmech po 3 hodinách. Cena za dodání je v pracovní dny 195 Kč a v sobotu, neděli a ve svátek 350 Kč. Objednávku uhradíte platební kartou nebo převodem.

Nevyhovuje Vám Zlín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Rychlé, spolehlivé doručení krásně uvázané a čerstvé květiny.

Jitka 18.11.2019

+ Nebojí se volat do ciziny
+ Profesionální
+ Komunikace vyborna
+ Krásné květiny
Bydlím v Nizozemí a máma měla narozeniny. Tak jsem ji objednala kytici lilií. Jaké bylo moje ...

Ověřený zákazník 15.11.2019

S nakupem na KvetinyOnline.cz jsem velice spokojena. Ziji uz delsi dobu v zahranici a tento obchod nabizi platby v ruznych peneznich menach. Velice dobra komunikace a siroka nabidka kytic.

LenkaK 9.11.2019