Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Louny

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Lounech a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Udělejte svým blízkým veselejší den. S krásnou kyticí to zvládnete hravě. Ještě dnes květiny doručíme po celých Lounech. Za několik málo hodin se z nich obdarovaná může těšit.

Kytice v Lounech rozvážíme už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám a dívkám líbí, a s výběrem vám rádi poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Kromě očí ale můžete potěšit i mlsný zobáček – stačí ke kytici přidat balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Louny a okolí

Zaručíme vám, že květiny jsou vždy stoprocentně čerstvé. Vybíráme je denně u dodavatelů. Společně s kyticí doručíme i její výživu.

Naši kurýři rozváží do všech koutů Loun i do všech měst a vesnic v okolí, například do Dobroměřic, Lenešic, Blšan u Loun, Chlumčan, Cítolib a Brlohu.

Kytici předají kdykoli v čase od 8:00 do 20:00 hod. Cena za tuto službu je 99 Kč v pracovní dny a v sobotu, neděli a svátek uhradíte 250 Kč. V případě jakéhokoli dotazu volejte na tel. číslo: 602 686 696.


Nevyhovuje Vám Louny?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci