Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Praha

  • K doručení zítra po Praze a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Pražské dívky a ženy milují překvapení. Znáte snad dárek, který v nich vyvolá větší úžas, nežli pugét z nádherných květin předaný kurýrem? My ne. Obzvlášť, když připojíte kartičku s osobním vzkazem, která je v ceně kytice a láhev sektu nebo bonboniéru. Květiny doručujeme po Praze a okolí již 15 let.

Cena za doručení květin v Praze

  • Za využití kurýra po–pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu o víkendu a státní svátku je 250 Kč.
  • Ceny jsou paušální a platné pro Prahu a celou Českou republiku.

Informace k rozvozu květin Praha

Květiny rozvážíme po Praze a okolí do rukou obdarované po–ne od 8:00 do 20:00 hod. Květinový dar Jsme schopni předat již do 2 hod. od objednání. Pro vaše lepší plánování času dodání si v objednávce vybíráte z časových intervalů v rozpětí 3 hod., kdy kurýr květiny předá.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den před dnem dodání do 15:00 hod.

Kurýři přepravují květiny v klimatizovaných vozech a dovezou je obdarované do práce nebo na privátní adresu, do restaurace, hotelu atd.

Čerstvé květiny

Jistě očekáváte, že kytice bude krásná a čerstvá. Proto květiny nakupujeme denně od prověřených farmářů a dodavatelů. Máme tak zajištěno, že aranžmá vždy předáme čerstvé a ve 100% kvalitě.

Pro prodloužení čerstvosti květin zdarma přidáme výživu pro řezané rostliny. Přečtěte si také, jak pečovat o květiny, aby vám vydržely dlouho krásné.

 

Jednoduchý online nákup květin

V e-shopu najdete cca 100 připravených kytic až ve 4 variantách. Vyberte si pugét a zaplaťte kartou nebo převodem. Zbytek je na nás. Vaši objednávku rozvezeme po Praze a okolí během pár hodin.

Pokud nezvolíte si z naší nabídky připravených aranží, nabízíme vám možnost sestavit kytici dle vašich představ. Pro zvýšení dojmu z dárku přiobjednejte láhev Bohemia sektu, sladkou bonboniéru Raffaello nebo designovou skleněnou vázu.

  • Telefonická podpora denně 8:00–17:00 hod.
  • Zákaznická linka: +420 602 686 696
  • Platba je možná kartou nebo okamžitým převodem.

Přání zdarma

Ke každé kytici zdarma přidáme kartičku s vaším vzkazem, květiny se tak stanou mnohem osobnějším dárkem. Nezapomeňte se také podepsat, aby obdarovaná osoba věděla, komu za ten nádherný pugét poděkovat.

Požadujete objednávku doručit anonymně? Maličkost, při předání jsou kurýři vždy naprosto diskrétní a informace o objednavateli nikdy nesdělují.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Přejete si doručit květiny v okolí Prahy nebo do jiného města?

Květiny rozvážíme po celé ČR. V našem adresáři najdete místa dodání, kam rozvážíme nejčastěji. Nezoufejte ale, kytici vám doručíme i do té nejmenší a nejvzdálenější vesničky.

Měna
Jazyk