Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Oslavte letos Valentýna stylově a potěšte svou drahou polovičku krásným dárkem

24.01.2022 | Dana Rohová

Na Valentýna potěší nejen kytička | KvětinyOnline.cz

Sotva ze sebou máme vánoční nadílku, pro zamilované ale nastává další čas přemýšlení o vhodném dárku, který potěší jejich drahou polovičku. Oslava Dne svatého Valentýna se totiž blíží. A co si budeme povídat, když se nad dárkem nezamyslíme teď a nezařídíme ho, budeme jako každý rok něco shánět na poslední chvíli.

14. únor klepe na dveře

Den svatého Valnetýna se každoročně slaví 14. února, a to musíte uznat, že je už za chvilku. Jde o den, který je určený všem zamilovaným. Ti oslavují lásku a vzájemnou náklonnost, vyměňují si Valentýnky a dávají si drobné dárky.

Víte, že Valentýn je ideální příležitostí i k tomu, abyste dali najevo svoje dosud nevyznané city?

Buďte letos originální!

Zasadili jsme vám brouka do hlavy a přemýšlíte, čím svou drahou polovičku letos překvapíte? Co takhle vymyslet i něco víc než jen zamilované přáníčko.

Tip číslo jedna: Kytička pro dámu by měla být samozřejmostí

Květiny k Valentýnu patří, už pouhý pohled na ni rozzáří a rozněžní oči vaší partnerky. Obzvlášť, pokud jí květiny nenosíte moc často. Jaké kvítí je na oslavu svátku všech zamilovaných jako stvořené?

  • Nejen valentýnskou klasikou jsou růže jako květina všem zamilovaných. Směrem k obdarované vyjadřuje ty nejhlubší city. Kdo chce vyjádřit hlavně vášeň, ten by měl vsadit na tmavě rudou růži. Kdo oslavuje romantickou lásku, ten dá přednost růžové růži, kdo zase chce říct, že si vztahu váží, ten by měl sáhnout po bílé.
  • Poslem lásky je i tulipán, mnoho žen na ně nedá dopustit. Co takhle pěkná pestrobarevná kytice?
  • Nevinnost a čistotu vyjádří lilie.
  • O romantické lásce promlouvají pastelové gerbery.
  • Vsadit můžete i na míchané kytice určené nejen k Valentýnu, záleží na vkusu obdarované.

Náš tip: Chcete být opravdu originální? Nechte kytici doručit prostřednictvím milého a ochotného kurýra. Nezapomeňte ji také doplnit o milý vzkaz, ať ví, kdo jí kytici posílá.

Tip číslo dva: Bonboniéra ve tvaru srdce

Občas je třeba si život osladit, co si takhle ve dvou pochutnat na kvalitní čokoládě? Když bude mít tvar srdce, jen dobře.

Tip číslo tři: Párová masáž

Nejlepší zážitek je ten, který můžete sdílet. Co takhle nadělit sobě i milované osobě párovou masáž? Užijete si ji pěkně spolu, najednou, v jedné místnosti, díky dvěma masérům.

Tip číslo čtyři: Romantická večeře

Prostřený stůl, na něm svíčky, láhev vína, krásná kytice a … Chybět samozřejmě nesmí ani nějaké to slavnostní menu. To si můžete vychutnat jak v restauraci, tak doma. Komu se nechce vařit, ten si může valentýnské menu objednat v restauraci a doma jen servírovat.

Tip číslo pět: Vířivka pro dva

Další z báječných zážitků. Co se takhle ponořit do bublající vody, po ruce mít sklenku šampaňského? No nezní to romanticky?

Tip číslo šest: Překvapte kyticí předanou  kurýrem na pracovišti

Nejlepší dárek je ten nečekaný. Představte si její radost z předané kytice kurýrem v 10:00 hod. na pracovišti. A kolegyně jenom tiše závidí... Vyberte si kytici ze sekce Valentýn a objednejte rozvoz květin Praha nebo ČR. My se o vše ostatní postaráme.

Co by vás mohlo zajímat: Rozvoz květin Kolín | Rozvoz květin Karlovy Vary ještě dnes | Internetové květinářství

Měna
Jazyk