Rozvoz květin Praha a celá ČR.

DORUČÍME KYTICI po celé ČR
DORUČÍME KYTICI po celé ČR

Rozvoz květin zajišťujeme po Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Liberci a celé ČR. Kytici můžete objednat online a nechat zaslat blízké osobě, zákazníkovi, obchodnímu partneru, či své lékařce. Předání kytice bývá často na pracovišti, ale i na privátní adrese, v ordinaci, restauraci, nebo dle potřeby našich zákazníků. Objednávku díky své jednoduchosti a snadnosti včetně platby zadáte z domova, kanceláře, ale i autobusu, nebo v přírodě na výletě. Dále je možné přidat skleněnou vázu, či krabičku Raffaella. V případě platby kartou se nemusíte již o nic více starat. My vše zařídíme a vaši objednávku předáme s úsměvem.
Doručení květin poskytujeme již 15 let a za tu dobu jsme získali desetitisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám s důvěrou vrací a objednávají další kytice.

Výběr květin

V e-shopu si vyberete a objednáte květiny online. Kytice jsou pro přehlednost seřazeny do sekcí - Pro radost, Slavnostní, Pro zamilované, Poděkování, Pro muže Smuteční, nebo si kytici můžete sami navrhnout v oddílu Sestavit kytici. Dále lze kytice seřadit dle ceny, či druhu – růže, lilie, gerbery, nebo zobrazit celou nabídku.

Předání kytice

Váš smysl pro styl vyjádříte využitím služby rozvozu květin kurýrem. Samotné objednání a platba jsou velmi snadné a rychlé. Předání kytice může být již do 120 min. od zadání včetně kartičky s vaším originálním textem. Rozzářené oči obdarované osoby jsou sladkou odměnou pro naše zákazníky.

Města a místa

Do následujících měst také zajišťujeme rozvážku květin: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek Místek, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Děčín, Mladá Boleslav, Třebíč, Příbram, Rakovník, Kolín, Chrudim a celá ČR.