Rozvoz květin Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec a celá ČR.

DORUČÍME KYTICI po celé ČR
DORUČÍME KYTICI po celé ČR

Doručujeme květiny po Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Liberci a celé ČR. Kytici můžete objednat online a nechat zaslat nejen pro někoho blízkého, ale i pro své zákazníky, obchodní partnery, či své lékařce. Předání kytice bývá nejčastěji na pracovišti, ale i na privátní adrese, v ordinaci, restauraci, nebo dle potřeby našich zákazníků. Objednávku díky své jednoduchosti a snadnosti včetně platby zadáte z domova, kanceláře, ale i autobusu, nebo v přírodě na výletě. Dále je možné přidat skleněnou vázu, či krabičku Raffaella. V případě platby kartou se nemusíte již o nic více starat. My vše zařídíme a vaši objednávku předáme s úsměvem.
Květiny rozvážíme již 15 let a za tu dobu jsme již získali desetitisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám s důvěrou vrací a objednávají další kytice.

Donáška květin

Váš smysl pro styl se nejlépe projeví při využití rozvozu květin kurýrem po Praze, Brně, Ostravě a celé ČR. Samotné objednání a platba jsou velmi snadné a rychlé. Předání kytice může být již do 120 min. od jejich dokončení. Rozzářené oči obdarované osoby jsou tou nejmilejší odměnou pro naše zákazníky.

Květiny online

V e-shopu si můžete vybírat a objednat květiny online ze sekcí kytic Pro radost, Slavnostní, Pro zamilované, Poděkování, Pro muže, Smuteční, nebo si kytici můžete sami navrhnout v oddílu Sestavit kytici. Dále si ke kytici můžete objednat bonboniéru, sekt, víno, či vázu a ZDARMA přiložíme kartičku s Vaším věnováním.

Květiny v top kvalitě

Naše práce nás baví a proto o květiny pečujeme s láskou. Rostliny jsou dováženy denně od holandských pěstitelů a z celého světa v nejvyšší kvalitě. Doručení květin s velkým výběre kytic z růží, gerber, lilií a dalších květin může být ještě dnes. Neváhejte a objednejte květiny online ještě dnes. Dejte o sobě vědět!