Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč = ZDARMA doručení

Slovník pojmů

Nevíte, co znamenají jednotlivé pojmy, které se objevují na našich stránkách? Pokud vám není jasné, co si pod nimi představit, tady najdete vysvětlení.

Alstromerie

Květina mnoha tváří, která najde uplatnění v každé květinové vazbě. Má drobné kvítky, při správné péči vydrží ve váze 1 až 2 týdny. Přezdívá se jí také peruánská lilie nebo lilie Inků.

Anonymní dovoz květin

Příjemce se od nás nedozví žádné informace o objednavateli. Prostě je nesdělujeme, a to nikomu. Anonymita je zaručena.

Čas doručení

Kytice doručujeme v čase od 8,00 do 20,00 hod. každý den, od pondělí do neděle, a to vždy v tříhodinovém časovém okně.

Časové okno

Časové rozmezí, ve kterém náš kurýr doručí kytici na místo určení. Květiny rozvážíme a doručujeme vždy ve tříhodinových časových pásmech.

Doručení květin

Jedná se o službu, kdy řidič převezme květiny v květinářství, doveze je na adresu a místo vás předá obdarované. Adresa předání je na celém území ČR.

E-shop

Internetové květinářství ve kterém si vyberte z připravených kytic nebo si složíte svoje aranžmá.

Eustoma

Jemná a uklidňující kráska, kterou možná znáte jako jícnovku. Přesně to je eustoma, která se vyjímá v každé kytici, a to nejen té svatební. Její něžné barvy a dlouhou životnost si zamiluje každý.

Florista/floristka

Zaměstnanec v květinářství, který připravuje kytice, komunikuje se zákazníky a stará se o prodejnu. Dříve bylo používané označení květinář(-ka).

Frézie

Nádherná vůně, na kterou nedokážete přestat myslet, a drobné kvítky fialové, růžové, žluté, červené a bílé barvy. Asi tak nějak bychom mohli charakterizovat frézie, které patří nejen do svatebních kytic, jsou i ideální do květin pro malé slečny.

Gerbera

Květiny pastelových barev se žlutým nebo hnědým středem, které si získávají stále víc příznivců. Gerbera vyniká sytými barvami, plným tvarem a je symbolem čistoty a nevinnosti. Hodí se jak do míchaných kytic, tak samostatně.

Chryzantémy

Květina, která je skvělým doplňkem mnoha míchaných kytic, vás potěší nejen krásnými květy, ale i dlouhou životností. Možná ji znáte nejen jako chryzanthému, ale také pod označením listopadka nebo dušička, je symbolem věčnosti.

Kurýr

Osoba, která kytici doveze na adresu a předá ji obdarované(mu).

Kvalita květin

Kvalita řezaných květin se označuje písmeny EX, A1, A2, B1 a B2. Kdy EX je prémiová a B2 nejnižší. Námi prodávané květiny jsou vždy v kvalitě EX a A1.

Květinářství

Kamenný nebo elektronický obchod, ve kterém si můžete vybrat z připravených  kytic nebo si nechat uvázat aranžmá dle vašeho požadavku.

Lilie

Květina, kterou stejně jako růži řadíme mezi královny květin. Opojně voní, jedna lilie nahradí i 3 růže. V naší nabídce najdete lilie a královské lilie, které se liší tvary květů, velikostí a vůní, to vše ve prospěch královských lilií.

Magazín

Elektronický časopis, ve kterém najdete články o květinách a dalších zajímavostech ze světa květin.

Mini karafiát

Drobné kvítky karafiátů se stanou krásnou a jemnou ozdobou každé květinové vazby. Víte, že ve váze při správné péči vydrží až 3 týdny?

Obchodní podmínky

Soubor pravidel, dle kterých se řídí zpracování vaší objednávky.

Platba kartou

Po vyplnění všech údajů v objednávce budete přesměrování na platební portál prověřené společnosti, na kterém zadáte údaje o své kartě. Akceptujeme úhrady také Apple Pay nebo Google Pay.

Prodejna

Kamenný obchod ve kterém vám připravíme kytici k osobnímu převzetí nebo ji uvážeme dle vašeho přání.

Připomínka termínu

Bezplatná služba, která vám s dostatečným předstihem připomene termín narozenin, svátku, výročí a dalších slavnostních událostí tak, abyste stihli objednat kytici.

Recenze zákazníků

Přehled zkušeností s naším servisem od skutečných zákazníků, kteří nám napsali své hodnocení.

Reklamace

Postup pro řešení nenadálého problému nebo závady s doručenou kyticí nebo jiným zbožím.

Rozvoz květin

Služba, díky které můžete poslat kytici tomu, na kom vám záleží, i když jste třeba na druhém konci světa.

Růže

Květiny, se kterými nikdy nešlápnete vedle. Hodí se ke každé příležitosti a jsou jednou z nejkrásnějších a nejoblíbenějších květin na světě. U nás najdete výhradně růže té nejvyšší kvality, při správné péči vydrží až 2 týdny.

Santini

Řezané chryzantémy s drobnými květy se ukrývají pod označením santini. Jsou oblíbené zejména v míchaných kyticích, kterým dodají na přirozenosti. Dostupné jsou v mnoha barvách, při správném postupu péče vám budou dělat radost i 3 týdny.

Svatební kytice

Svatební kytice není jen pouhý doplněk. Je to symbol lásky, štěstí a nových začátků, který nevěsta nese ve svůj svatební den. Kytice by měla odrážet její osobnost, styl svatební oslavy, roční období... Svatební kytice je jedinečným doplňkem, který nevěstě dodá na kráse a podtrhne kouzlo celého svatebního dne.

Trvanlivost květin

Průměrná životnost květin je cca 7-14 dní. Délka čerstvosti květin závisí na péči o květiny a umístění dekorace v místnosti.

Váza

Váza je ozdobná nádoba s otevřeným vrškem, do které se vkládají řezané květiny. Slouží jak k jejich uchovávání, tak i k estetickému zútulnění interiéru. Vázy se vyrábějí z nejrůznějších materiálů, jako je sklo, keramika, porcelán, kov, dřevo a další. Existují v široké škále tvarů a velikostí, od jednoduchých a funkčních až po zdobné a umělecké předměty. Jejich umístění v interiéru ovlivňují zdroje tepla, světla, potraviny a estetika.

Vzkaz na kartičku

Váš text přání, který jste uvedli v objednávce, přepíšeme na kartičku nebo přání.

Zpracování osobních údajů

Soubor pravidel, dle kterých se řídíme při správě citlivých údajů, které nám svěříte v souvislosti s objednávkou.

Měna
Jazyk